PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İngilizce Öğretmenliği Bölümü ve İngilizce Öğretmenliği(ing)

1vALL
02-08-16, 21:03
İkisinin farkı nedir arkadaşlar tercih yapamıyorum bu yüzden.

bigbengi
02-08-16, 23:28
İngilizce öğretmenliği bölümünde pedagojik formasyon derslerin eğitim dili türkçe diğer ingilizce ile alakalı derslerin eğitim dili ise ingilizce, ingilizce öğretmenliği (ing)de ise pedagojik dersler dahil bütün derslerin eğitim dili ingilizce

1vALL
03-08-16, 00:17
İngilizce öğretmenliği bölümünde pedagojik formasyon derslerin eğitim dili türkçe diğer ingilizce ile alakalı derslerin eğitim dili ise ingilizce, ingilizce öğretmenliği (ing)de ise pedagojik dersler dahil bütün derslerin eğitim dili ingilizce

Peki (ing) olan bölüm daha mı ağır olur acaba? Zorlanırım diye korkuyorum sanki ama emin değilim. Eğitim dili İngilizce'de hoca falan yabancı mı oluyor acaba hiç mi Türkçe yok?

bigbengi
03-08-16, 02:00
Peki (ing) olan bölüm daha mı ağır olur acaba? Zorlanırım diye korkuyorum sanki ama emin değilim. Eğitim dili İngilizce'de hoca falan yabancı mı oluyor acaba hiç mi Türkçe yok?
hocalar Türktür ama ama eğitim dili %100 İngilizce olur pek zor olacağını düşünmüyorum ben ama ynede zorluğu hakkında pek bi fikrim yok

Suyesil
03-08-16, 02:30
Aynı şey AKE için de geçerli mi acaba?

hocalar Türktür ama ama eğitim dili %100 İngilizce olur pek zor olacağını düşünmüyorum ben ama ynede zorluğu hakkında pek bi fikrim yok

bigbengi
03-08-16, 13:47
Aynı şey AKE için de geçerli mi acaba?
AKE, IDE gibi bölümlerde formasyon dersleri olmadığı için görülen dersler doğrultusunda eğitim dili de %90 ingilizce oluyor zaten belki bazı seçmeli dersler -bilgisayar, Atatürk ilke ve inkılapları vs- Türkçe olabilir o bölümlerde de