PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikan Kültürü ve Edebiyatı !

umutyldz62
02-08-16, 20:27
Arkadaşlar ake beni hala düşündürüyor . Bir yanım yaz diyor bir yanım yazma diyor . İş imkanı filan nasıldır bir yardımcı olsanız .

LegitBoy
02-08-16, 20:34
sıralaman kaç? hangi üniversitede yazacaksın

Neverless
02-08-16, 20:45
Arkadaşlar ake beni hala düşündürüyor . Bir yanım yaz diyor bir yanım yazma diyor . İş imkanı filan nasıldır bir yardımcı olsanız .

İDE ile aynı diye biliyorum

umutyldz62
02-08-16, 20:46
Sıralamam 6745 . İstanbul ve ege düşünüyorum . İstanbul gelmez gibi ama cidden bölüm beni tatmin etmiyor . Edebiyatı severim ama ben çevirmen olmak istiyorum . İş imkanları hakkında bilginiz var mı ?

- - - Updated - - -

Hocam siz hangi bölüm okuyorsunuz ?

Neverless
02-08-16, 20:53
Sıralamam 6745 . İstanbul ve ege düşünüyorum . İstanbul gelmez gibi ama cidden bölüm beni tatmin etmiyor . Edebiyatı severim ama ben çevirmen olmak istiyorum . İş imkanları hakkında bilginiz var mı ?

- - - Updated - - -

Hocam siz hangi bölüm okuyorsunuz ?

Beni soruyorsan ben Çince mütercim-tercümanlık okuyorum.

Dediğim gibi İDE ile aynı. Ama siz çevirmen olmak istiyorsanız müt-ter bölümü seçmeniz bence daha iyi olur

hardeight
02-08-16, 20:58

Bende hala aynı durumdayım İstanbul Uni. AKE tutmazsa altına Fransızca yazmayı planlıyorum ama Ege AKE aklımdan çıkmıyor bir türlü. Ege AKE yada İstanbul Fransızca hangisini öne yazsam kesin tutucak! Ama hangisini öne yazsam....

LegitBoy
02-08-16, 21:12
Bende hala aynı durumdayım İstanbul Uni. AKE tutmazsa altına Fransızca yazmayı planlıyorum ama Ege AKE aklımdan çıkmıyor bir türlü. Ege AKE yada İstanbul Fransızca hangisini öne yazsam kesin tutucak! Ama hangisini öne yazsam....

hacettepe fransızca düşünebilirsin.sanırım başarı durumuna göre ingilizce mütercim tercumanlıktan ortak dersler alıp çift diploma falan alabiliyormuşsun.araştırmak lazım

umutyldz62
02-08-16, 21:18
Hocam aynı durum bende de var ama dikkat edin istanbul üni fransızcadan alıyor. Herhalde marmara yı kasteddiniz .

- - - Updated - - -

Evet hacettepede iki dilli program var hocam . Ben de orayı düşünüyodum ama marmara da açılınca istanbulda kalmaya karar verdim ama halen ake yazsam mı düşünüyorum

hardeight
02-08-16, 22:11
Hocam aynı durum bende de var ama dikkat edin istanbul üni fransızcadan alıyor. Herhalde marmara yı kasteddiniz .

- - - Updated - - -

Evet hacettepede iki dilli program var hocam . Ben de orayı düşünüyodum ama marmara da açılınca istanbulda kalmaya karar verdim ama halen ake yazsam mı düşünüyorum

İstanbul Uni Fransızca Müt.Ter. Fransızca ile alıyor. Fransız Edebiyatı İngilizce Almanca Fransızca her türlü dil-1 den girebiliyor. 1 Sene hazırlık.

umutyldz62
02-08-16, 23:30
Var mı amerikan kültürü okuyan ya da düşünen ? Arkadaşlar yardımcı olalım son gün .

schrödinger's
03-08-16, 14:01
İstanbul Uni. AKE dusunuyorum. Siralamam 4796. Gelme ihtimali var mi? Gecen sene 5100 ile almis.

hildetom
03-08-16, 14:56
Ben de aynı durumdayım, iş imkanları hakkında fazla bilgim yok, sırf edebiyat seviyorum diye tercihleri hacettepe ake gelecek sekilde yaptım.

dilci98
03-08-16, 16:57
İstanbul Uni. AKE dusunuyorum. Siralamam 4796. Gelme ihtimali var mi? Gecen sene 5100 ile almis.

Var