PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PAÜ ingilizce öğretmenliği

emreulker
05-04-15, 10:33
Merhaba arkadaslar,ben suan lysye hazirlaniyorum.ama benim asil istedigim bolum matematik ,lisede yanlis tercik yaptigimi dusunuyorum.bunu duzeltmek icin de
unide istedigim yeri calismayi istiyorum.ygs 290 gibi bir sey aldim(sinavda cok stres yaptim)els denemeleri genelde 70-72 gibi bir seyler gelir zaten ogretmenlik puanim da var.eger buraya gidersem 1veya en fazla 2 saat calismayi planliyorum ve 8 saat filan mat calismayi istiyorum ama cok proje sunum hazirlattiriyorlarmis.eger pauye gidersem bunu yapabilir miyim?(matematikten ingilizcede oldugumdan cok daha iyiyim)ne yapmaliyim yardim?

bsdilman
05-04-15, 12:36
Konfiçyus, sevdiğin işi yaparsan hayat boyu tatil yaparsın, der. Ben de nasıl yaparsın bilmiyorum Matematik öğretmenliğine yönel. Çok gözde bir meslek. İngilizce öğretmenliği de öyle. Ama, sen matematiğe aşıksın. Maddi tarafını düşünüyorsan, İstanbul Bahçeşehir civarında ÖSS için özel ders veren bir matematik hocası tanıyorum. Aylık kazancı 40 milyar. İngilizce öğretmeni olarak benzer bir iş yapman mümkün değil, çünkü lisede dil sınıfları neredeyse ortadan kalkacak.