PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dil puanım yetersiz Uzaktan eğitim

devadam
19-03-15, 17:42
Arkadaşlar Merhaba

Türkçe 29/10
Sosyal 24/12
Mat 3/1
Fen 0

YGS3 puanım 287
Sıra 220k

Bu gidişle öğretmenlik tutmayacak gözüküyor. İngiliz dili ve edebiyatı örgün de gitmek istemiyorum.

Uzaktan eğitim alarak çalışmak şu an en iyi yapabileceğim tercih arkadaşlar. Siteye baktım ama bulamadım.

Benim gibi uzaktan eğitim alabileceğim üniversiteler ve 4 senelik lisans programları hakkında bilgi verebilirmisiniz.

Kısacası dil puanımla girebileceğim hangi üniversite ve 4 senelik programlar mevcut. Lütfen yardımcı olabılırmısınız .

vilshakespeare
21-03-15, 20:00
Ben de aynı konuyu araştırıyorum.

Anadolu üniversitesi açıköğretim- ingilizce öğretmenliği
Karabük Üniversitesi uzaktan eğitim- ide

Bir tek bunları biliyorum. Karabük üni. uzaktan eğitimi kapatmış sanırım.

Hayallerim suya düştü :c Bir yandan çalıştığım için uzaktan arıyorum. Bilgisi olan varsa lütfen yardımm

lvent
21-03-15, 20:16
Ben de aynı konuyu araştırıyorum.

Anadolu üniversitesi açıköğretim- ingilizce öğretmenliği
Karabük Üniversitesi uzaktan eğitim- ide

Bir tek bunları biliyorum. Karabük üni. uzaktan eğitimi kapatmış sanırım.

Hayallerim suya düştü :c Bir yandan çalıştığım için uzaktan arıyorum. Bilgisi olan varsa lütfen yardımm
Anadolu üniversitesi açıköğretim- ingilizce öğretmenliği de kapandı. Neymiş efendim mezun çokmuş. Bu kafayla üniversite mi olur? Sanki iş ve işçi bulma kurumu... Ben okumak istiyorum kardeşim, atanıp atanmamam seni ilgilendirmiyor.

İkinci öğretimler ve İÖLP kesinlikle tekrardan açılmalıdır. Çalışıp okuyanlar okumasınlar mı?

vilshakespeare
21-03-15, 20:25
Anadolu üniversitesi açıköğretim- ingilizce öğretmenliği de kapandı. Neymiş efendim mezun çokmuş. Bu kafayla üniversite mi olur? Sanki iş ve işçi bulma kurumu... Ben okumak istiyorum kardeşim, atanıp atanmamam seni ilgilendirmiyor.

İkinci öğretimler ve İÖLP kesinlikle tekrardan açılmalıdır. Çalışıp okuyanlar okumasınlar mı?

Okumak isteyene de engel:(

Çok üzgünüm şuan

_hande_
22-03-15, 02:14
arkadaşlar neden hemen umutsuzluğa kapılıyorsunuz. LYS DAHA ÇOK ETKİLİYOR bunu hepimiz biliyoruz. Lütfen 3 ay daha dişinizi sıkın. Olmayacak bir şey değil.

vilshakespeare
24-03-15, 02:09
arkadaşlar neden hemen umutsuzluğa kapılıyorsunuz. LYS DAHA ÇOK ETKİLİYOR bunu hepimiz biliyoruz. Lütfen 3 ay daha dişinizi sıkın. Olmayacak bir şey değil.

Doğru , kesinlikle lys daha çok etkiliyor ve gerçekten sıkı çalışmayla olur.

Benim asıl danışmak istediğim ise,
İstanbul'da İDE ikinci öğretim yok. Ben çalışıyorum , sırf okul benim için bir alternatif değil artık. Bir yandan çalışmam lazım

Önerebileceğiniz bir şey varsa nolur bekliyorum :))

Benim hayalim yıllardır ve gerçekleştiremedim.