PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kelime Ezberleme Programı

spider06
04-08-13, 14:40
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz kullanışlı bir kelime ezberleme program var mıdır?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Ücretli de olabilir.

Jabio
04-08-13, 17:07
Kelime ezberlenmez öğrenilir :) Öyle ücretli programlara falan hiç gerek yok. Git bir kitapçıya, al 2 3 tane İngilizce kitap ve oku. Sık sık aynı kelimeler geçtiği için istemsiz bir süre sonra öğrenmiş olacaksın :)

Fresh
04-08-13, 17:28
İstemedikten sonra hic bir program yardimci olamaz arkadasin da dedigi gibi al kitaplari bol bol oku ve calis. :)

buffy-vampire
04-08-13, 17:51
bi uygulama yazdım bu konuyla ilgili.. inşallah yakın zamanda piyasaya süreceğim. sadece dil değil bir çok şeyi ezberlemeye imkan verecek şekilde hazırladım. küçük bi kaç değişiklik gerekiyor onun dışında çok iyi şekilde çalışmakta

spider06
04-08-13, 18:13
bi uygulama yazdım bu konuyla ilgili.. inşallah yakın zamanda piyasaya süreceğim. sadece dil değil bir çok şeyi ezberlemeye imkan verecek şekilde hazırladım. küçük bi kaç değişiklik gerekiyor onun dışında çok iyi şekilde çalışmakta

Takipte olacağım yazılımı piyasaya sürdüğünüzde mutlaka deneyeceğim.

tek_iso
04-08-13, 18:51
merak ettim uygulamayı ben de

buffy-vampire
05-08-13, 21:01
bu konuyla ilgili bi konu açayım sizden de önerilrinizi bekliyorum

demirelfth
05-08-13, 21:30
easyword diye bir program var TOEFL kelimesi var içinde 400 tane istediğin kadar da ekleyebiliyorsun google a yaz çıkan siteden indir hem de beleş :P

yak2
05-08-13, 21:34
mesela bende sözlük kontrol programı yazdım kendim için, ingilizce veya başka dil öğrenmek isteyenler için bende basitte olsa içinde kelime veri tabanı olmayan istediğiniz bi programı yazabilirim.:smiley2: