PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umarım bir el atarsınız

Nothıng
07-07-13, 15:02
Herkese merhaba.Yaklaşık 1 haftadır yazdıklarınıza göz atıyordum.Bugün üye oldum.Baktım ki gerçekten bilgili kişiler var bende tercih konusunda bir yardım alayım dedim.
Dil1-10594
Dil 2-9305
Dil 3-6883
Sıralamalarım bu şekilde yalnız ben dil 1 den tercih yapıcam (kesin kararım).Yazacağım yerler önce öğretmenlik sonra ing dili ve edebiyatı olucak.Şimdi soruma geleyim.
1.İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ GELME ŞANSI VARMIDIR ? TOPLAM 23 TANE YER ÇIKARTTIM ÖĞRETMENLİK OLARAK VE DE EN DÜŞÜK SIRALAMASI 9330 LA ERZURUM .BURANIN GELME İHTİMALİ VARMIDIR ? VEYA YENİ AÇILAN SİVAS VE ESKİŞEHİRİN GELME İHTİMALİ NEDİR ? SIRALAMAYI NASIL YAPMALIYIM ?
2.24 LE 30 UNCU TERCİH ARASI DİL EDEBİYAT YAZDIM.ANKARA ,GAZİ,ANTALYA,ANTALYA İÖ,ÇANAKKALE,MUĞLA BURALARIN GELME İHTİMALİ VARMIDIR ? ÇÜNÜ SIRALAMASI EN DÜŞÜK 11000LE ÇANAKKALE BENİMKİSİ İSE 10594 YANİ AÇIKTA KALMA İMKANIM VAR MI ? RİSKLİ BİR TERCİH MİDİR ? AYRICA BURDA OKURSAM FORMASYON ALMA ŞARTI OLAN 2.5 ORTALAMAYI YAPMAKTA ZORLANIRMIYIM ? DAHA BİRÇOK SORUM VAR AMA BUNLAR AKLIMA GELENLER .UMARIM SABIRLI ŞEKİLDE YARDIMCI OLURSUNUZ.TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN :)

erzurumlukız
07-07-13, 15:58
önceliğin öğretmenlik, dil ve edebiyat için daha fazla tercih yaparsan yerleşme şansın daha fazla olur..

Nothıng
07-07-13, 16:14
ama öğretmenlik istiyorum :) Hiç gelmesse 2.tercihten dil edebiyata zaten giderim diye düşünüyorum.o bakımdan az vede yüksek yerleri yazdım.Sence ingilizce öğretmenliklerinde 15000-2000 arası bir oynama olur mu ?

erzurumlukız
07-07-13, 16:25
gardaş heç bilmiyorum inglizceyi hiç takip etmedim. ama bu yıl okul puanı az geldi hepimize belki puanları biraz düşürür diye düşünyorum..

Nothıng
07-07-13, 16:31
Tamam gardaşım sağol.Sanırım daha tercih konusundaki bilgililer tam okumadı .Onlar yazar birşeyler.Bu arada Erzurumu tavsiye eder misin ?

Nothıng
07-07-13, 19:33
Arkadaşlar hadi bir yardımcı olun artık .Sadece 1 kişi yazdı koca forumda.

Delirten
08-07-13, 02:52
Yeni açılan bölümler de var. Oraları da yazabilirsiniz.

Nothıng
08-07-13, 23:16
yazıcam sivas ve eskişehiri gelir mi sence ? tatmin edici bir cevap versin biri

emre850
08-07-13, 23:27
yazıcam sivas ve eskişehiri gelir mi sence ? tatmin edici bir cevap versin biri

kimse birşey diyemez onun için sıralamayı bu yıl tercih edenler belirleyecekler.

Nothıng
08-07-13, 23:33
İnş düşer o zaman kardeş.Şu mübarek günlerde dua edelim :)

portakalm
09-07-13, 00:25
bence öyle bi yerde öğretmenlik okumaktansa çanakkale dil edebiyat daha iyi olur diye düşünüyorum öğretmenliğe pek ihtimal vermediğimdendir belkide ama çanakkale olur büyük ihtimal

Nothıng
09-07-13, 00:58
ya birazda öyle hedefim yüksek değil kardeş.Öğretmen oluyum ideden daha kolay bir biçimde bitiriyim yeter.yoksa gitsem geçen sene giderdim dil edebiyata

- - - Updated - - -

ya birazda öyle hedefim yüksek değil kardeş.Öğretmen oluyum ideden daha kolay bir biçimde bitiriyim yeter.yoksa gitsem geçen sene giderdim dil edebiyata