PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akdeniz İDE (ilk beş tercihinde burayı düşünenler)

ferid_56
06-07-13, 21:44
Akdeniz İDE malum yeni açılan bir bölüm. Puanı ve sıralaması net olarak belli değil.İlk beş tercihte burayı düşünenler puan ve sıralamalarını diğer tercihlerini de yazarak bizlerle paylaşabilir mi.Ayrıca yeni açılan bu bölüm hakkında bilgi paylaşımını da burda yapabiliriz.
Puanım: 393,89 Sırlamam: 8381

1-Akdeniz İde (i.ö)
2-Kocaeli İde (i.ö)
3-Diğer tercihlerim dil-3 ten

diamoon
06-07-13, 21:53
Akdeniz İDE malum yeni açılan bir bölüm. Puanı ve sıralaması net olarak belli değil.İlk beş tercihte burayı düşünenler puan ve sıralamalarını diğer tercihlerini de yazarak bizlerle paylaşabilir mi.Ayrıca yeni açılan bu bölüm hakkında bilgi paylaşımını da burda yapabiliriz.
Puanım: 393,89 Sırlamam: 8381

1-Akdeniz İde (i.ö)
2-Kocaeli İde (i.ö)
3-Diğer tercihlerim dil-3 ten

Kocaeli ide 2.ögretim degil de 1.öğretim de yazabilirsin..

Puanım: 370 sıralamam: 10659

1-Akdeniz ide
2-Çanakkale ide
3-Aydın adnan menderes ide

ferid_56
06-07-13, 22:02
birinci öğretim programı geçen sene ek yerleştirmeler zamanında açılmış.Ek yerleştirmelerde açıldığı için haliyle puanı düşük kalmış. 289 puan 21.700 sıralama olarak.İkinci öğretimi ise bu sene açılmış.Çok detaylı internet adresi yok ama burdan bazı bilgilerine ulaşabilmek mümkün.Eğitim kadrosuna burdan erişmek mümkün ama okutulan dersler ders programı ve diğer bilgiler mevcut değil.Hocalarla iletişime geçilip bir şekilde edinilebilecek bilgiler sanırım.Bölüme ait facebook, twitter adresi de yok sanırım.
http://batidil.edebiyat.akdeniz.edu.tr/akademik-kadro
ben çalıştığım için ikinci öğretim programları düşünüyorum.