PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AÖF İÖLP Öğrenci Sistemi Açılmıyor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

ysmndrn
30-09-11, 15:45
normalde o açılıyordu şimdi o da açılmıyor hata veriyor :S :S

aayyyyy açılsa bikere denediğimde şaşırcam zaten..kayıtta benden askerlik şubesini soran sistemden ne bekliyorum ki ben de ya..sınava kadar açılır inşşş :DD

ayşıl
30-09-11, 18:32
Bende de öğrenci ismi yanlış diyor :S

ysmndrn
30-09-11, 21:16
ya iyi de napacaz peki..yeniden şifre mi alacaz. :((

ellymelly
30-09-11, 21:22
herkeste hata veriyorsa sistemde bişey vardır bence... bendede hep hata veriyor

boomboom
01-10-11, 17:29
Yeni şifre için büroya gittim.Hiç giriş yapılmadığı için yeni şifre veremiyorlar.Sistemden tekrar aynı şifre çıkıyormuş.Beklemedeyiz.

filiz t
01-10-11, 20:53
arkadaşla hangi siteye giriş yapamıyorsunuz büro web hizmetleri sitesine mi ????hangi siteye giriş yapamıyorsunuz anlayamadım???

wake up
01-10-11, 20:56
bende hıc hata falan vermıyor tıkır tıkır acılıyor valla:)

ayşıl
02-10-11, 14:32
Peki açıköğretim fakültesine kaçıncı sırada yerleşmişiz onu nasıl öğrenebiliriz?

boomboom
02-10-11, 15:07
Büro web hizmeti,bugün de hata veriyor.

FundaHoca
02-10-11, 16:30
Arkadaşım sistewm gayet düzgün çalışıyor.Malum bütünleme sınavının sonuçlarını beklşyoruz, ve sürekli kontrol ediyoruz açıklanmış mı diye, açılıyor site.

ozumus
02-10-11, 17:10
arkadaslar hangisine giriş yapamıyorsunuzzz????aöf büro-web sitesine giriş yapmıyo sanırım aktif öğrenci olarak kabul edilmiyoruz yeni kayıt yaptırdığımız için.. ama öğrenci.anadolu.edu.tr adresinden giriş yapabiliyorum ben ordada ders adları ve kredileri yazıyo..

boomboom
03-10-11, 14:35
her ikisine de giriş yapamıyorum.

filiz t
03-10-11, 16:46
kitaplarını alabilen var mı????? ankara bürosuna gelmemiş ne zaman alabileceğimize dair bir tarihte verilmedi konuya ilişkin bilgisi olan var mıı???

wake up
03-10-11, 17:44
kitaplarını alabilen var mı????? ankara bürosuna gelmemiş ne zaman alabileceğimize dair bir tarihte verilmedi konuya ilişkin bilgisi olan var mıı??? bugun eskısehır burosuna gıttım carsamba gunu gelecegınde daır bılgı aldım... ankara burosu hakkında bılgım yok...:)

sbilshiy
04-10-11, 01:23
http://ogrenci.anadolu.edu.tr/

bu siteye giriş yapılıyor. İlk başta ben de giremedim ie den girdim oldu. sorun tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir.

wake up
04-10-11, 16:19
arkadaslar bugun 2 eylul kampusune gıttım... uzaklıgını bosverın harıka bır kampusumuz var... ustelık aracla gırılebılıyor..(bu benım ıcın cok ıyı) dakıka bası ucak gecıyor... bızım bına muhtesem... harıka bır cafesı var fıyatları tam ogrencı fıyatları... yunus emre kampusunden servıs var... 4 numara kampusun ıcıne kadar gırıyor... cayır cımen ohh ohh yanı.. acılsada okul gıtmeye baslasak bır an once:)

ozumus
04-10-11, 17:00
arkadaslar bugun 2 eylul kampusune gıttım... uzaklıgını bosverın harıka bır kampusumuz var... ustelık aracla gırılebılıyor..(bu benım ıcın cok ıyı) dakıka bası ucak gecıyor... bızım bına muhtesem... harıka bır cafesı var fıyatları tam ogrencı fıyatları... yunus emre kampusunden servıs var... 4 numara kampusun ıcıne kadar gırıyor... cayır cımen ohh ohh yanı.. acılsada okul gıtmeye baslasak bır an once:)

evet katılıyorum bende gittim gördüm çook büyük bizim bina kampüste fena değill geniş geniş ferah bi kampüs...şehirde çok güzelll.....bu arada kitapları kasımda gittiğimizdede alabiliriz değilmi???

MaralCeylan
04-10-11, 17:05
ya ben bugun aof burosuna gittim bana postayla gelecek dediler :s geri dondum yaaa burodan mi degil mi simdi aklim iyice karisti :S

bugun eskısehır burosuna gıttım carsamba gunu gelecegınde daır bılgı aldım... ankara burosu hakkında bılgım yok...:)

MaralCeylan
04-10-11, 17:09
evet katılıyorum bende gittim gördüm çook büyük bizim bina kampüste fena değill geniş geniş ferah bi kampüs...şehirde çok güzelll.....bu arada kitapları kasımda gittiğimizdede alabiliriz değilmi???

ya ben bugun aof burosuna gittim bana postayla gelecek dediler :s geri dondum yaaa burodan mi degil mi simdi aklim iyice karisti :S

culibiriki
04-10-11, 22:07
Arkadaslar, "ogrenci.anadolu.edu.tr" sitesine kayittan sonra baktigimda giris yapabilmistim. Alacagim derslerimi ve kredilerini gorebilmistim. Ancak bana verilen sifreyi hic degistirmedim. Son gunlerde denedim, giris yapamadim. Buroya durumu anlattim, sifremizi degistirmemiz gerekiyormus. Simdi tekrardan buroya gidip sifre almak zorundayim. Ayni sikintiyi yasayaniniz var mi.?

wake up
05-10-11, 15:10
ya ben bugun aof burosuna gittim bana postayla gelecek dediler :s geri dondum yaaa burodan mi degil mi simdi aklim iyice karisti :S tatlım burodan alınıyor benım bıldıgım... bende gıttım buroya hafta sonuna kadar gelır gelın alın dedıler...

wake up
05-10-11, 15:13
Arkadaslar, "ogrenci.anadolu.edu.tr" sitesine kayittan sonra baktigimda giris yapabilmistim. Alacagim derslerimi ve kredilerini gorebilmistim. Ancak bana verilen sifreyi hic degistirmedim. Son gunlerde denedim, giris yapamadim. Buroya durumu anlattim, sifremizi degistirmemiz gerekiyormus. Simdi tekrardan buroya gidip sifre almak zorundayim. Ayni sikintiyi yasayaniniz var mi.? dostum ben bu sorunun yasanacagını bıldıgım ıcın sıfreyı aldıgım ılk gun (13 eylul) bunu degıstırmeyecegız degılmı dıye sordum hayır degıstırmeyın dedıler... gecen kıtapları almaya gıttıgımde aynı dertten muzdarıp onlarca kısı vardı.. yenı sıfre almayı beklıyorlardı.. ben hıc degıstırmedım ılk gunden ıtıbaren gayet sorunsuz gırebılıyorum...:)

wake up
05-10-11, 15:13
evet katılıyorum bende gittim gördüm çook büyük bizim bina kampüste fena değill geniş geniş ferah bi kampüs...şehirde çok güzelll.....bu arada kitapları kasımda gittiğimizdede alabiliriz değilmi??? kasımda alabılıyosun kardesım sen alana kadar beklıyor merak etme:)

uğurilknur
05-10-11, 16:25
Arkadaslar, "ogrenci.anadolu.edu.tr" sitesine kayittan sonra baktigimda giris yapabilmistim. Alacagim derslerimi ve kredilerini gorebilmistim. Ancak bana verilen sifreyi hic degistirmedim. Son gunlerde denedim, giris yapamadim. Buroya durumu anlattim, sifremizi degistirmemiz gerekiyormus. Simdi tekrardan buroya gidip sifre almak zorundayim. Ayni sikintiyi yasayaniniz var mi.?

evet bende de aynı sıkıntı var. aynı şekilde kayıt yaptrdıktan sonra giriş yapabildim. ama 1 haftadır giremiyorum aynı şifreyle.

ozumus
05-10-11, 20:15
düzeltirler arkadaşlar endişelenmeyin sonuçta sizden kaynaklanan bi sorun değilse..bu arada öğrenci.anadolu.edu. adresinden şifreyle açtığımız o derslerin hangilerini dışardan alacağız????

hayqoliq_h
05-10-11, 20:25
mrb arkadaşlar. bende bu sene iölpye kayıt oldum. facebookta * İÖLP 2011 GİRİŞLİLER * adında bi grubumuz var. herkes bildiği öğrendiği bilgileri paylaşıyor. ilk senesi olan herkesi bekleriz :)

DaiSY666
05-10-11, 20:28
erken gitsek okul açık oluyor gelen arkadaşlarla tanışırız

Facebookta iolp 2011 girisliler grubumuz var 14 kasimda etknlik ayarlandi isterseniz katilabilirsiniz ordan grubada üye olmus olursnz :smiley2::smiley1:

wake up
05-10-11, 20:30
Facebookta iolp 2011 girisliler grubumuz var 14 kasimda etknlik ayarlandi isterseniz katilabilirsiniz ordan grubada üye olmus olursnz :smiley2::smiley1: benım facebook um yok:(

DaiSY666
05-10-11, 20:43
benım facebook um yok:(

üye olamaz misin :confused:

culibiriki
05-10-11, 22:29
Ozumus; psikoloji, bilgisayar, egitim bilimine giris ve iletisim teknikleri yanlis hatirlamiyorsam uzaktan egitimle aldiklarimiz.. Grammar, speaking, writing ve reading ise zorunlu gireceklerimiz.. Writing biraz kastirabilir; muhtemelen essay cesitlerini ogretirler.. Narrative, comparative vs.